ورود و ثبت نام

درباره ما

داستان یک ذوق :

وقتی خواستم وارد دبیرستان شوم ،به رشته حقوق خیلی علاقه داشتم ولی در شهر ما جوری بود که تقریباً درس نخوان ها میرفتند رشته علوم انسانی… منم از ترس اینکه به تنبلی شهره نشوم رفتم علوم تجربی که مثلاً دکتر شوم و افتخار والدین.

دوم دبیرستان بودم که المپیادهای دبیرستانی شروع شد و من با اینکه رشته علوم تجربی بودم المپیاد علوم انسانی شرکت کردم. ( دقیق یادم نیست ولی یک چیزی شبیه المپیاد بود.) و  در استان جزو نفرات برتر شدم..

سالها بعد وارد رشته دانشگاهی مهندسی کشاورزی شدم و در ۷ ترم مدرک کارشناسی و بلافاصله کارشناسی ارشد را گرفتم. یک حس درونی مرا به سمت حقوق سوق میداد تا اینکه کم کم کلاسهای دانشگاه پیام نور رشته حقوق را به صورت تفریحی میرفتم و در کلاس جزو افراد فعال بود. چندی بعد ارتباط بین کشاورزی و حقوق را در کارشناسی رسمی دادگستری یافتم ، در آزمون آن شرکت کردم و با وجود جوانی نسبی با رتبه خوبی پذیرفته شدم.

با گذشت زمان علاقه من به رشته حقوق بیشتر و بیشتر شد تا جاییکه ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی حقوق را به دکتری در رشته کشاورزی ترجیح دادم و وارد جرگه حقوقی ها شدم. گویی فرزندی که مادرش را تازه یافته است.

ارتباط بین حقوق و کشاورزی در حوزه های مختلف برایم جذاب و دلنشین بود، به ویژه حقوق ثبتی !

اینکه در کنار حقوقی هایی قرار میگرفتم که با کوله باری از تجربه مسائل فنی تخصصی حوزه کشاورزی را آگاه نبودند و مهندسان کشاورزی و کارشناسانی که با نگاه غیر حقوقی به موضوعات می نگریستند، نشان از خلایی نسبتاً جدی برای پیوند میان این دو گروه شد.

حالا با بیش از ۱۵ سال سوابق آموزشی – پژوهشی و تدریس در دانشگاه ، به عنوان کارمند رسمی شهرداری تلفیق دو رشته حقوق ثبتی و مهندسی کشاورزی را با دستمایه تجارب حقوقی شهرداری و بیش از ده سال کارشناسی  دادگستری در چنته دارم ، بر آنم تا تمام توان خود را برای کمک به افرادی که به دانش فنی – تخصصی با نگاه حقوقی نیازدارند به کار گیرم.

بدیهی است که من و تیم علمی ثبت ۲۱ بدون شک به کمک تک تک شما نیازمندیم، چرا که به واقع دانش حقوق اقیانوسی است بیکران و دانش من و تیمم در این میان تنها قطره است.

هم ما صادقانه در کنار شماییم و هم شما مهربانانه ما را یاری کنید.

دوستدارتان – محمد شکروی

 

درباره سایت ثبت٢١

تیم علمی ثبت٢١ با مدیریت محمد شکروی به وکلاء، قضات، کارشناسان رسمی دادگستری، نمایندگان حقوقی شرکت‌ها، ادارات و نهادها و در مجموع حقوقدانان کمک خواهند کرد تا سطح خدمات خود را توسعه داده و اطلاعات فنی خود را افزایش دهند.

یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود حقوقدانان از کار خود رضایت کاملی نداشته و از نتایج ناخرسند باشند، آگاه نبودن از موضوعات فنی-تخصصی اراضی، املاک و حقوق ثبتی است.

ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم:

 

۱.ارائه محصولات آموزشی برای کلیه مخاطبان

۲. برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه های مختلف اراضی، املاک و حقوق ثبتی

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با موضوعات شما

۴. برگزاری سخنرانی متناسب با شرایط

ما جدیدترین و کاربردی ترین مطالب فنی تخصصی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا به قسمت ارتباط با ما بروید.